Forum Wędkarskie

Forum dla wędkarzy
Teraz jest 29 kwi 2017, o 04:36

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Sandacz!
PostNapisane: 29 cze 2008, o 18:27 

W dniu 19 czerwca 2008 r. na Otmuchowie złapałem o godz. 22.00 na bata 8mm, żyłkę 0.12 i haczyk nr 14 Sandacza 83cm i 5,45kg oraz pięknego jazia długości 42cm!! Sandacz łapie się na brązowy medal w długości ryby! Już niedługo wyślę zgłoszenie. Potwierdzenie będzie na stronie!!
Pozdrawiam Tomek!

Tytuł: Re: Sandacz!
PostNapisane: 10 lip 2008, o 17:55 

To juz cooos :!:
Gratulacje :!:

Z pewnoscia sa tam i wieksze :!:

tonkin

Mistrz
Rozwadowski

PostNapisane: 11 lip 2008, o 16:10 

Dziękuje!! Liczę na następne. W niedzielę jadę na dwa dni nad Odrę lub do Lewina Brzeskiego!!Fotki i relację z nowych łowisk przekażę po powrocie!!
Pozdrawiam Tomek.

PostNapisane: 18 lip 2009, o 08:51 

w kłodzku mieszkałem dwa lata,losy rzucały nas wszędzie,pochodzę z kresów i pozdrawiam wszystkich kresowian a sandacz to moja ryba życia !!!!!!największy to 10 kg 70dkg złowiony w dunajcu innych nie liczę tych mniejszych ,łowie tylko na przepływankę w miesiacach zimnych .pozdrawiam wszystkich kłodczan emi=kres z nad dunajca i białej tarnowskiej. rejstracja sprawna dziękuję kres

PostNapisane: 18 lip 2009, o 09:11 

o ile się domyślam łowicie na wodach stojących,przecież nysa kłodzka jest piękna ,pochodzę z rodziny zawodowych rybaków z nad dniestru. Widziałem jak w nysie moskale głuszyli ryby ile było strach pomysleć ile wyniszczyli narybku .Rozmawiam z mucharzami chwalą nyse ,jest lipien,pstrąg ,chcę nadmienić że łowie na much od 70 roku moje rzeki san,dunajec,biała,pozdrawiam EMIL=KRES

PostNapisane: 18 lip 2009, o 17:30 

Witaj Augustus na naszym forum. Faktycznie Nysa jest piękną rzeką ale niestety ryb coraz mniej. Okazy są ale bardzo rzadko. Bardzo ładny sandacz 10,70 to już wynik. Mam prośbę jeżeli masz jakieś fotki wędkarskie wyślij do nas bardzo chętnie pokażemy Twój rejon wędkarski.
Serdecznie pozdrawiam

PostNapisane: 21 lip 2009, o 15:53 

sandacz to moja ryba zycia,22 gruddnia 23 anawet 24 byłem nawodzie,łowiłem ryby dla mamy,lubiła szczegolnie pidustwy/certy/robiła z nich gałki w sosie,pycha,wszystko przemija,odebrali jej zdrowie w kłodzkim ub,przebywała we wrocławiu,więzienia na południu polski ...b.cieżkie.ALE MAMY MOWIC o rybach, miałem większego ale .......... pokazał klasę i poszedł dwa tydodnie chodziłem za nim i nic!!!!!!na sandacza chodziłem nocą,łowiłem żywce na siatke ,ranutko jesienią chłod poranka a ja już byłem przy dołku ,nieraz dzikie kaczki,przestraszyły człowieka,ostrożność,słoneczko wstaje jesienią krwawo sandacz wtedy żeruje ...........ile ich padło ??????????jak brat odszedł to byłem zawsze sam ,ilu kolegów wędkarzy odeszło!!!!nie raz prosze aby mię odwiedzili gdy siedze nad wodą nocą nie przychodzą ale myślę że są wszyscy ojciec,wujowie,bracia i cała gromada przyjacioł ze lwowa,sambora ,turki itd ,gro moich sandaczy żyje nadal w swoim dunajcu.GDZIES przeczytałem że mają podnies wymiar szczupaka i sandacza cieszę z tego.sam nie raz pisałem o tym,ale rozpisałem sie pozdrawiam wszystkich serdecznie ,wszystkich kresowian emi=kresowiak z dunajcai białej

PostNapisane: 28 lip 2009, o 14:32 

Witaj Augustus.
Ciekawy życiorys a i zasady etyczne. Niestety dzisiaj już mniej przestrzegane. Mieszkasz w pięknym rejonie i ciekawym wędkarsko. Zrób trochę fotke Dunajca i prześlij nam na stronę. Bardzo chętnie je pokażemy.
Serdecznie pozdrawiam

PostNapisane: 1 sie 2009, o 16:32 

galerię z dolnego dunajca proszę wywolać '' niedomice dunajec galeria'' w google to miejsca gdzie spędziłem piękne lata połowu .W niedomicach od kwietnia tarła się swinka ,potem certa.kleń,brzana....ryba gromadziła się na kilometze wody,ryba tarła się w kilku miejscach gornego dunajcai dolnego woda żyła nie trzeba było łowić tylko obserwować to frajda puzniej przyszły trucia azoty tarnowskie ,widziałem pierwsze strucie w ilkowicach moj kolega płakał,dopiero widzieliśmy jakie są ryby w .dunajcu!!beztroskosć władz kombinatu ,ignorancja doprowadziły do tego ze dunajec stał ,się sciekiem teraz się poprawia ale ile wytruto ryb?????????????????nikt nie powie nikt!!!!!!!pozdrawiam emil=kres

PostNapisane: 17 sie 2009, o 20:17 

ja w sfoim życiu słowiłem 3 sandacze n stawie chodowlanym ale zato miały wage 4.30kg 4.90kg 3.70kg zawsze brały na gumke relax polecam ??? :lol:

PostNapisane: 17 sie 2009, o 21:18 

Teraz spinning nie zdaje egzaminu z tego co słyszę to tylko żywiec zobaczymy na jesień.

Strefa czasowa: UTC + 1